طراحی تجربه خوب یک هنر است .

0about

سلام

۱ – من کی هستم ؟

من سامان وحدت یک برنامه نویس و توسعه دهنده محصولات نرم افزاری تحت وب  هستم . تخصص من بر روی front-end و back-end هست . در حال حاضر در شرکت روین  مشغول به فعالیت هستم .

 

۲ – uxstarter از کجا شروع شد ؟

بهمن سال ۱۳۹۳ با جامعه تجربه کاربری شیراز و ux ( تجربه کاربری) آشنا شدم . و  مطالعاتی در این زمینه هم داشتم اما اندک و پراکنده . من عضو یک تیم طراحی محصول هستم و هدف اصلی تیم ما ساخت محصولی مناسب برای کاربر می باشد ، پس  تصمیم گرفتم در زمینه ux به صورت جدی مطالعه داشته باشم و از مزایای “طراحی تجربه کاربری خوب” برای مشتریانمون  بهره مند بشم . uxstarter.ir در واقع تجربیات / مطالعات / دست آوردها و منابع من در زمینه یادگیری ux می باشد .

۳ – هدف uxstarter

در uxstarter.ir تصمیم دارم به صورت منظم مطالبی رو که در زمینه ux یاد میگیرم با شما اشتراک بزارم و امیدوارم محتوایی  که تولید خواهد شد برای شما و دوستانی که به “طراحی تجربه کاربری خوب” علاقه دارند مفید واقع شود . از تمامی نظرات شما استقبال می کنم و منتظر نظرات خوب شما هستم .

 

{  تمامی مطالب منتشرشده در وب‌سایت www.uxstarter.ir  تجربه و مطالعه شخصی   یک طراح تجربه کاربری ( یک تازه‌کار )   درزمینهٔ  طراحی تجربه کاربری می‌باشد و مطمئن خالی از اشتباه نیست .  از اساتید  ، دوستان و همراهان خواهشمندم  چنانچه اشتباهی در مطالب ارائه‌شده مشاهده می‌کنید با نظرات و راهنمایی ارزشمندتان  نویسنده را در تهیه هرچه بهتر مطالب یاری نمایید . با تشکر }